Samotná cena prestavby kúpeľne a sociálneho zariadenia závisí od  predstáv zákazníka, obtiažnosti a časovej náročnosti prác. Na celkovej tvorbe ceny sa priamo podieľajú dve skutočnosti a to sú:

  • stavebné úkony podľa typu bytového jadra, výšky montáže keramických obkladačiek, murované obkladané poličky, sádrokartónové podhľady na strope, typ zárubne, druh záchodu (podomietkový, kombi), druh vane, sprchového kúta, neštandartné premiestnenie sanitárnej keramiky a iné. Orientačná cena práce prestavby bytového jadra sa začína od 1650 €
  • Investície do zriaďovacích predmetov, sanitárnej keramiky, obkladov, dlažby, dekorov, kúpeľňového nábytku a iných doplnkov.

    Je dôležité dôkladne si premyslieť, koľko ste ochotný investovať do vlastnej kúpeľne a zamyslieť sa nad časom, koľko Vám bude každodenne slúžiť. Jedná sa o dlhodobú investíciu a práve preto by ste nemali kupovať nekvalitný, najlacnejší tovar na trhu. V dnešnej modernej dobe Vám kúpeľňa neslúži len ako miestnosť pre každodennú hygienu, ale slúži aj ako miestnosť pre relax, v ktorej sa budete cítiť príjemne a vychutnáte si v pohode horúcu vaňu .

    Našim klientom ponukame možnosť nákupu sanity, vodovodných batérií, obkladov, dlažieb, kúpeľnový nabytok - doplnky, sprchové kúty, vanevýhodne u našich obchodných partnerov.

 

Vyhľadávanie

Kontakt

rekonštrukcia bytov a domov Tešedikovo
92582
https://www.facebook.com/Prer%C3%A1bka-bytov-a-domov-268370726827426/

0907 173047